Česky

Facebook Tweet Rss
Img Img Img

ERP II. generace

alt

Ve 21. století se firma alespoň bez základních funkcí informačního systému neobejde, pokud se tedy nepohybuje v prostředí bez konkurence. Informační systémy dokážou pokrýt všechny procesy společnosti všech velikostí a jsou vysoce modulární. Jednotlivé komponenty IS správně použité zvýší produktivitu, sníží náklady a ulehčí práci všem zúčastněným. Dalším vývojovým krokem informačních systémů je ERP, který je ještě flexibilnější efektivnější a dokáže pokrýt více firemních oblastí. V současnosti nejmodernější řešení je označováno kategorií ERP II.

Firma Totea IT nabízí konzultaci, implementaci a správu systémů ERP a ERP II třetích stran. Současně umíme doprogramovávat do stávajících IS a ERP. Nabízíme také vlastní modulární systém Totea ERP.

Na rozdíl od konkurence nabízíme většinu z tuzemských ERP. Máme rozsáhlé vědomosti o všech těchto produktech a umíme je mezi sebou porovnávat. U každého zákazníka pak analyzujeme jeho potřeby a procesy. Jsme tak schopni pro každou firmu vybrat nejvhodnější systém bez ohledu na jeho výrobce.

Implementace ERP je nejkritičtější krok v celém procesu. Pokud není implementace prováděna zkušeným týmem, hrozí výrazné zdržení, odpor zaměstnanců a dokonce může skončit i neúspěchem.

  • Vybereme Vám systém přesně na míru.
  • Umíme vyzpovídat klíčové zaměstnance a poznat dosavadní firemní procesy a potřeby.
  • Dokážeme motivovat budoucí uživatele, aby sami chtěli nový systém používat.
  • Dokážeme přenést logiku a nastavení stávajících procesů tak, že zaměstnanci nebudou muset měnit své zvyky.

Pokud hledáte zkušený tým s mnoha úspěšnými implementacemi, kontaktujte nás.