Česky

Facebook Tweet Rss
Img Img Img

Tvorba WWW stránek

alt

Tvorba WWW stránek je hlavni činností firmy Totea IT. Internetové stránky od nás jsou jednoduše ty nejlepší. Orientujeme se na cíle klienta. Naše webové stránky Vám zajistí více zákazníků a jejich vyšší informovanost, konkurenční výhody a přidanou hodnotu pro zaměstnance i pro zákazníky. To vše díky ohromujícím novým technologiím a efektům, dokonalé optimalizaci pro vyhledávače SEO, použití nejmodernějších trendů v přehlednosti a strukturování obsahu a novým komunikačním nástrojům.

Do nedávné doby platilo: Firma, která nemá své internetové stránky, je prakticky neviditelná. V dnešní době, kdy 99% českých firem své internetové prezentace má, je tato posuzována dle kvality, formy a obsahu. Zastaralými či ne zcela funkčními stránkami firma spolehlivě odradí podstatnou část svých potenciálních zákazníků. Průměrnou WWW stránkou pak firma neurazí, ale ani nenadchne, zejména náročnější klientelu. Naopak internetová prezentace vytvořená firmou Totea zaujme drtivou většinu budoucích zákazníků, ale i ty nejlepší budoucí zaměstnance. Obě tyto skupiny se dnes rozhodují v prvním kole dle kvality a profesionality webových stránek. Je jen na Vás, jak chcete zapůsobit.

Vedoucí projektu

Tvorba webů - vedoucí projektů
 • VP dozoruje každý projekt
 • Garantuje splění cílů klienta
 • Dozoruje plnění termínů
 • Komunikuje s programátory
 • VP "kope" za klienta

Vytvoříme Vám ohromující originální profesionální a přehledné internetové stránky, s nimiž převálcujete konkurenci a potěšíte zákazníky i zaměstnance.

Totea IT dodává svým zákazníkům internetové stránky od úsporné jednoduché statické prezentace až po vysoce sofistikované a technologicky propracované skupiny portálů. Vždy však přesně na míru a samozřejmě na klíč.

Nejnovější technologie

Stránky od nás vždy prezentují naprosto nejmodernější technologie a know-how světové oblasti IT. Online zákaznická podpora, "vychytané" menu, konfigurátory, zaměstnanecké portály, inteligentní diskusní fóra, to jsou jen některé z našich standardních nástrojů. Poznejte i ty nestandardní…

Profesionální strukturování obsahu

Obsah a forma, dva klíčové elementy úspěchu. Díky zkušenosti našich obsahových poradců dokážeme optimálně rozvrhnout obsah internetové prezentace ke spokojenosti zákazníka a zejména ke spokojenosti jeho zákazníků. Využíváme ty nejmodernější poznatky v této oblasti získané z mnoha externích a interních průzkumů. Obsah stránek optimalizujeme i pomocí oční kamery "eye cracking".

Top technologie

Tvorba webů - technologie
 • Děláme moderní weby
 • Stránky nabité technologií
 • Nejmodernější trendy
 • HTML 5, Node.js, CoffeeScript
 • Mobilní weby, gamifikace

Design, který zaujme

Design, tedy grafika stránky, je to, co rozhoduje o vnitřním pocitu návštěvníka Vašich stránek. Je jen na Vás, jak na něj chcete působit. Design také určuje, zda si zákazník stránku zapamatuje, nebo ji zařadí do nekonečné řady průměrných firemních prezentací. Naši grafici vždy zohledňují "auru" firmy a snaží se ušít ji prezentaci na míru.

SEO

SEO, tedy optimalizace stránek tak, aby se zobrazovaly co nejvýše ve výsledcích prohlížečů, je dnes již základ. Záleží však na zkušenostech a přístupu optimalizátora - programátora, jestli z tohoto základu dokáže vyždímat nadstandard a posunout Vás nad Vaši konkurenci a v neposlední řadě výrazně ušetřit náklady na marketing. Nebylo by příjemné, aby při zadání Vašeho "core business" na googlu, zákazníci spatřovali na prvních pozicích právě Vaši firmu? Spolupracujte s námi!

Copywriting

V případě zájmu nabízíme služby profesionálního copywritera, který je schopen doporučovat obsah webu a upravovat texty do marketingové podoby. Součástí našeho řešení může být i garance 100% shody s pravidly českého pravopisu. Toto je další z třešniček na dortu, které Vás odliší.

Profesionální design

Tvorba webů - design
 • Vlastní grafické oddělení
 • Kreativní grafika
 • Opakované konzultace
 • Design dle zaměření webu
 • "Funkční design"

Redakční systém

Každá webová prezentace je dodávána s redakčním systémem, který umožňuje majitelům stránek samostatně aktualizovat jejich obsah, sledovat návštěvnost a mnoho dalších funkcí.

Konzultace

Celý projekt je intenzivně konzultován s klíčovými zaměstnanci pro dodání požadovaného obsahu a přesného splnění zadavatele.

Komplexní přístup

Naše společnost je připravena zužitkovat rozsáhle zkušenosti v oblasti tvorby webových stránek. Jsme schopni konzultací s klíčovými zaměstnanci připravit studii, která se stane podkladem pro zadání. Zákazník nemusí ztrácet čas s mnohdy zdlouhavým zadáním. Jsme schopni sami zjistit a navrhnout i obsah stránek včetně všech textů. Po předání projektu pro nás vztah se zákazníkem nekončí. Jsme připraveni zaškolit potřebné zaměstnance pro správu a údržbu internetové prezentace nebo tuto činnost kompletně převzít. Samozřejmostí je možnost umístění www stránek na naše servery přímo na páteřní internetovou síť.


Reference


"Kdybych měl poslední dolar, dal bych ho na reklamu", řekl ve své době Henry Ford. My doporučujeme reklamu v podobě unikátní a kvalitní internetové prezentace. Neváhejte nás kontaktovat s žádostí o vypracování cenové nabídky zdarma.

HTML 5 Apace Cisco CSS CofeeScript MS Excel Facebook Java Joomla Linux Microsoft MS SQL MySQL PHP PostgreSQL TomCat UML XML